Rolety oraz żaluzje fasadowe

Rolety 

Ofertę okien uzupełniają rolety nadstawne lub zewnętrzne oraz żaluzje fasadowe w szerokiej gamie kolorów drewnopodobnych oraz kryjących.

 

Najwyższym komfortem i poczuciem swobody jest zastosowanie rolet. To one doskonale izolują ciepło, są barierą dla nieproszonych gości, a po częściowym opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem. 

Rolety nadstawne

Montuje się je na etapie budowy domu lub wymiany stolarki okiennej. Skrzynka rolety w tym przypadku nakładana jest na ramę okna. Do zewnętrznej części ramy okiennej przykręcane są prowadnice, dopiero później cały zestaw montowany jest we wnęce okiennej. Skrzynka rolety w efekcie końcowym jest niewidoczna, a roleta wydaje się być częścią okna. 

Rolety zewnętrzne

To obecnie najczęściej wybierany produkt przy nowym budownictwie. Stosuje się ją na, lub pod elewację. 

Cześć systemów rolet zewnętrznych występuje także w wersji z moskitierą, chroniąc nas szczególnie latem przed owadami.

 

 

Żaluzje fasadowe

Pełnią rolę ochronną dużych przeszkleń i nowoczesnych budynków. Dzięki ich obecności możemy w bardzo prosty i intuicyjny sposób decydować o natężeniu światła naturalnego wpadającego do pomieszczenia. Co ważne przypadku dużych okien żaluzje fasadowe zachowują również właściwości izolacyjne. 

Napędy przeciążeniowe przewodowe lub radiowe nie wymagają konfiguracji pozycji krańcowych, te i wiele innych technologii wyposażenia rolet daje nam możliwośći sterownia ich za pomocą pilota lub smartfonu.

 

 

 

 

tel./fax. 77 421 90 34

kom. +48 602 631 844

kom. +48 600 173 612

e-mail: info@kowalczykstolarstwo.pl

Kowalczyk Tomasz

Zakład Stolarski

 

ul. Olimpijczyków 5

46-053 Chrząstowice

© 2024r. kowalczykstolarstwo.pl |  k-projekty.pl