© 2021r. kowalczykstolarstwo.pl |  k-projekty.pl

Kowalczyk Krystof

Zakład Stolarski

 

ul. Olimpijczyków 5

46-053 Chrząstowice

tel./fax. 77 421 90 34

kom. +48 602 631 844

kom. +48 600 173 612

e-mail: info@kowalczykstolarstwo.pl

Napędy przeciążeniowe przewodowe lub radiowe nie wymagają konfiguracji pozycji krańcowych, te i wiele innych technologii wyposażenia rolet daje nam możliwośći sterownia ich za pomocą pilota lub smartfonu.

 

 

 

 

Pełnią rolę ochronną dużych przeszkleń i nowoczesnych budynków. Dzięki ich obecności możemy w bardzo prosty i intuicyjny sposób decydować o natężeniu światła naturalnego wpadającego do pomieszczenia. Co ważne przypadku dużych okien żaluzje fasadowe zachowują również właściwości izolacyjne. 

Żaluzje fasadowe

To obecnie najczęściej wybierany produkt przy nowym budownictwie. Stosuje się ją na, lub pod elewację. 

Cześć systemów rolet zewnętrznych występuje także w wersji z moskitierą, chroniąc nas szczególnie latem przed owadami.

 

 

Rolety zewnętrzne

Montuje się je na etapie budowy domu lub wymiany stolarki okiennej. Skrzynka rolety w tym przypadku nakładana jest na ramę okna. Do zewnętrznej części ramy okiennej przykręcane są prowadnice, dopiero później cały zestaw montowany jest we wnęce okiennej. Skrzynka rolety w efekcie końcowym jest niewidoczna, a roleta wydaje się być częścią okna. 

Rolety nadstawne

Ofertę okien uzupełniają rolety nadstawne lub zewnętrzne oraz żaluzje fasadowe w szerokiej gamie kolorów drewnopodobnych oraz kryjących.

 

Najwyższym komfortem i poczuciem swobody jest zastosowanie rolet. To one doskonale izolują ciepło, są barierą dla nieproszonych gości, a po częściowym opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem. 

Rolety 

Rolety oraz żaluzje fasadowe